Slide background
Slide background
Slide background

Fitness

V roce 2009 mě oslovila tehdy obrovská novinka – ZUMBA. Pro mě jako tanečnici to byl jasný směr, kde se vyřádit a udělat něco pro svou figuru. Díky Zumbě jsem se začala víc zajímat o fitness a různé jeho podoby, Aerobic a Body&Mind. Postupně jsem získala instruktorské certifikáty i nadšené žačky. Vytvořila jsem si vlastní lekce, kde kombinuji zábavu, tanec a cvičení. Přijďte si se mnou zacvičit i Vy.

BUĎ FIT S MAYOU

Aktuální lekce každé pondělí 19-20 hodin, Sokolovna Srbská 4, Brno-Kr. Pole

Cena za lekci: 90,- Kč
Permanentka10 vstupů 800,- Kč

BUĎ FIT s Mayou je fitness lekce, při které se zaručeně zpotíte, zadýcháte, posílíte celé tělo a skvěle si zatančíte. Obsahuje populární prvky cvičení jako je Zumba, Tabata a Latino dance…

Na lekci si vezměte pohodlné cvičební oblečení, ručník a lahev s vodou. Nejdůležitější jsou tenisky. Dobrá obuv chrání vaše nohy a klouby. Tenisky by měly být pevné, určené do sálu a hlavně ČISTÉ!!

PROTÁHNI SE S MAYOU

Aktuální lekce každé pondělí 20-21 hodin, Sokolovna Srbská 4, Brno-Kr.Pole

Cena za lekci: 90,- Kč

PROTÁHNI SE s Mayou je hodinka cvičení v pomalém a klidném rytmu. Využíváme prvky Body&Mind – protahování, posilování, relaxaci, balanční cvičení, cviky zaměřené na posílení hlubokého stabilizačního systému těla. Prvky jogy, Pilates, slowtoningu…

Na lekci choďte v pohodlném oděvu, cvičíme bosky (nebo v ponožkách), noste s sebou prosím podložku na cvičení, ručník, pití.